Zastanawiałeś się kiedyś, co to masaż tantryczny? Czy to wymysł i chwyt marketingowy, czy naprawdę działa?
Co to w ogóle masaż tantryczny? Masaż ten to taktyka odprężania ciała. Ktoś mógłby pomyśleć, że taka jest rola zwykłego masażu, jednak w masażu tantrycznym istnieją znaczące różnice, pozwalające na odróżnienie go od zwykłego masażu leczniczego i relaksującego. Technika tantry polega na relaksie ciała, ale też umysłu. Masaż poszczególnych punktów ciała pozwala na zapomnienie o problemach dnia codziennego. Doskonale wpływa na zmysły osoby masowanej, pozwala skutecznie uwolnić energię seksualną, która powinna być najważniejszą energią życiową. Zablokowanie tej energii zaburza postrzeganie świata przez człowieka, ale także hamuje jego rozwój.

masaż tantryczny

Tantra

Właśnie z pomocą w takim przypadku może przyjść masaż tantryczny. Masażysta pobudza punkty energetyczne nawet miejsc intymnych. Nie powinieneś być przerażony tym faktem, masażysta zrobi to w profesjonalny sposób, nie dający odczuć wagi wykonywanego masażu. Na pewno nie poczujemy się nieswojo. Ten konkretny typ masażu ma pobudzić energie cielesną, a co za tym idzie- zwiększyć przyjemności seksualne, ale też ukoić stres. Podczas masażu dotykane są wszystkie części ciała, począwszy od neutralnych jak plecy, a kończąc na sferach intymnych. Masaż taki może okazać się pomocą w problemach seksualnych z partnerem, rozpali nasze żądze na nowo,a rutyna zniknie w mig!
Już dziś rozejrzyj się za salonem, który wykonuje usługę masażu tantrycznego. Ta wspaniała odmiana relaksu ciała i umysłu może sprawić wiele korzyści w sferze poprawienia życia seksualnego oraz więzi z partnerem. Do wasze związku wkradła się rutyna, a partner pozostaje bierny? Masaż tantryczny jest właśnie dla Ciebie, skorzystaj już dziś i zadbaj o wypalający się i nudny związek.